جور دیگر باید شست!

درباره نیکولاس

شرکت روماک گستر نگین آمارد از بهمن ماه ۱۳۹۶ در حوزه بازرگانی و پخش محصولات غذایی، آرایشی و بهداشتی شروع به فعالیت نمود و در اردیبهشت ۱۳۹۸ نیز موفق به اخذ پروانه بهره برداری از اداره صنعت، معدن و تجارت با برند “نیکولاس” گردید.
این مجموعه از تیر ماه سال ۱۳۹۸ تولیدات خود را آغاز نمود و محصولات شوینده شامل مایع ظرفشویی و مایع دستشویی در احجام مختلف را وارد بازار های منطقه ای کرد.
این شرکت در شهرک صنعتی امام زاده عبدالله آمل (فاز یک) واقع شده است و در زمینی به مساحت ۳۰۰۰ متر مربع به تولید انواع شوینده های بهداشتی و همچنین توزیع محصولات غذایی، بهداشتی و آرایشی می پردازد.

این شرکت از بهمن ماه ۱۳۹۶ کار خود را در زمینه پخش محصولات غذایی، آرایشی و بهداشتی آغاز کرد. سپس از نوزدهم اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ پروانه بهره برداری را از اداره صنعت، معدن و تجارت دریافت نمود و از تیر ماه سال ۱۳۹۸ و همزمان با شروع فصل تابستان، تولیدات خود را با برند “نیکولاس” آغاز کرد.

این شرکت با پشتوانه نیروهای متخصص، جوان و دارای انگیزه پا به عرصه پر تلاطم تولیدات داخلی گذاشته است. تولید محصولات با کیفیت در این حوزه، ارتقای مسائل مرتبط با حوزه سلامت در محصولات شوینده و همینطور کارآفرینی و استفاده از نیروهای کارآمد در چرخه تولید، از اصلی ترین اهداف این مجموعه بوده است.

محصولات نیکولاس در کلیه فروشگاه های کوچک و بزرگ حوزه خواربار فروشی نظیر سوپر مارکت ها و هایپرمارکت ها قابل ارائه می باشند.

در فاز اول، محصولات نیکولاس در فروشگاه های شهرهای استان مازندران توزیع گردید و انشاالله در فازهای بعدی به تعداد استان های هدف، اضافه می گردد.

برای اطلاع از بخش فروش و اخذ نمایندگی با شماره زیر در ارتباط باشید:

44203209 - 011