جور دیگر باید شست!

درباره نیکولاس

شرکت روماک گستر نگین آمارد از بهمن ماه ۱۳۹۶ در حوزه بازرگانی و پخش محصولات غذایی، آرایشی و بهداشتی شروع به فعالیت نمود و در اردیبهشت ۱۳۹۸ نیز موفق به اخذ پروانه بهره برداری از اداره صنعت، معدن و تجارت با برند “نیکولاس” گردید.
این مجموعه از تیر ماه سال ۱۳۹۸ تولیدات خود را آغاز نمود و محصولات شوینده شامل مایع ظرفشویی، مایع دستشویی، مایع سفید کننده در احجام مختلف را وارد بازار های منطقه ای کرد.
این شرکت در شهرک صنعتی امام زاده عبدالله آمل (فاز یک) واقع شده است و در زمینی به مساحت ۳۰۰۰ متر مربع به تولید انواع شوینده های بهداشتی و همچنین توزیع محصولات غذایی، بهداشتی و آرایشی می پردازد.

این شرکت از بهمن ماه ۱۳۹۶ کار خود را در زمینه پخش محصولات غذایی، آرایشی و بهداشتی آغاز کرد. سپس از نوزدهم اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ پروانه بهره برداری را از اداره صنعت، معدن و تجارت دریافت نمود و از تیر ماه سال ۱۳۹۸ و همزمان با شروع فصل تابستان، تولیدات خود را با برند “نیکولاس” آغاز کرد.

این شرکت با پشتوانه نیروهای متخصص، جوان و دارای انگیزه پا به عرصه پر تلاطم تولیدات داخلی گذاشته است. تولید محصولات با کیفیت در این حوزه، ارتقای مسائل مرتبط با حوزه سلامت در محصولات شوینده و همینطور کارآفرینی و استفاده از نیروهای کارآمد در چرخه تولید، از اصلی ترین اهداف این مجموعه بوده است.

محصولات شوینده نیکولاس در کلیه فروشگاه های کوچک و بزرگ حوزه خواربار فروشی نظیر سوپر مارکت ها و هایپرمارکت ها قابل ارائه می باشند.

شوینده های نیکولاس در فروشگاه های شهرهای استان مازندران، خراسان رضوی، کردستان، آذربایجان غربی، کرمانشاه، کرمان، یزد، فارس، هرمزگان، خوزستان، اصفهان و بزودی در بقیه استان ها حضور دارند.

برای اطلاع از بخش فروش و اخذ نمایندگی با شماره های زیر در ارتباط باشید:

01144203499  , 01144203498  , 01144203449  , 01144203209