جور دیگر باید شست!

مایع ظرفشویی خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

مایع ظرفشویی خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

برای خیلی ها کف دادن یک مایع ظرفشویی اهمیت دارد، برای خیلی های دیگر پاک کنندگی و برای بعضی ها هم البته غلظت! در ادامه تعدادی از ویژگی های یک مایع ظرفشویی مناسب بیان شده است که پیشنهاد می گردد تا انتها دنبال نمایید.

مایع ظرف شویی در شکل ها و رنگ های مختلف و با ترکیبات متفاوت تولید می گردد. اینکه چه عواملی در انتخاب یک مایع ظرفشویی تاثیر گذارند به عوامل مختلفی بر می گردد که در این مقاله به آنها پرداخته شده است.

.

ویژگی های یک مایع ظرفشویی خوب

یک مایع ظرفشویی قابل قبول باید شاخصه ها و ویژگی های مختلفی داشته باشد که در ادامه مهمترین آنها بیان خواهد شد:

 

– پاک کنندگی بالا

هدف اول و اصلی استفاده از یک مایع ظرف، از بین بردن کثیفی های سطوح ظروف است. خصوصا وقتی که ظرف آغشته به چربی های زیادی است و تمیزی و پاک کنندگی مناسب، بسیار با اهمیت تر می شود.

 

– کف مناسب

ایجاد کف مناسب از شاخصه های مهم یک مایع ظرفشویی است. اینکه وقتی چند قطره از آن بر روی ظرف ریخته می شود، کف زیادی درست شود و ظرف ها در آن غوطه ور شوند.

 

– غلظت بالا

غلظت بالای مایع ظرفشویی که امروزه اهمیت زیادی هم در بین مصرف کنندگان پیدا کرده است، از دیگر ویژگی های یک مایع ظرف شویی با کیفیت می باشد.

 

– رایحه مناسب

مورد دیگری که یک مایع ظرفشویی باید داشته باشد، رایحه و بوی مناسب است؛ خصوصا وقتی کثیفی های روی ظروف از نوع چرب و با بوی خاص مثل ماهی هستند. یک رایحه خنک با پاک کنندگی بالا بعد از شستن ظرف های چرب و کثیف می تواند حس خوشایندی را به خانم های خانه دار بدهد.

 

 

علاوه بر موارد فوق، مسائل دیگری هم وجود دارند که می تواند از دید مشتری به عنوان یک ویژگی شاخص در انتخاب مایع ظرف تاثیر بگذارد نظیر شکل و رنگ بندی محصول، قیمت، ابعاد ارائه شده و … .